Šildymo sezono pabaiga
Informuojame, kad nuo 2026 m. balandžio 30 d., priimtas sprendimas baigti 2025–2026 metų šildymo sezoną UAB „Utenos butų ūkis“ administruojamuose daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, atsižvelgus į faktinę oro temperatūrą bei tolimesnes prognozes.
Gyventojai, pageidaujantys, kad šildymo tiekimas būtų tęsiamas ir po oficialios šildymo sezono pabaigos, privalo raštiškai informuoti pastato administratorių.
Atkreipiame dėmesį, kad, vadovaujantis galiojančiais teisės aktais, šildymo sezono pratęsimas galimas tik tuo atveju, jei daugiau nei pusė daugiabučio namo butų savininkų pateikia raštišką sutikimą.
Raštiški sutikimai pateikiami šiais būdais:
- Elektroniniu paštu: info@utbu.lt
- Tiesiogiai administratoriui: Rašės g. 1, Utena, 2 aukštas.
Šildymo tiekimas bus tęsiamas tik gavus šiuos sutikimus.